Kilka słów o nas

Poznaj naszą historię

Szkoła pływania H2O Sport powstała w 2006 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie w nauce pływania oraz sportowa pasja sprawiają, że tworzymy dziś wyjątkowe miejsce, w którym efektywnie szkolimy zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby dorosłe o różnych poziomach umiejętności pływackich. Wiemy, że motywująca i wspierająca atmosfera podczas zajęć w połączeniu z odpowiednim doborem metod nauczania są kluczem do sukcesu, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie nasze zajęcia były ciekawe, angażujące i optymalnie dopasowane do możliwości każdego ich uczestnika. 

Oswajamy ze środowiskiem wodnym, przełamujemy lęki, rozbudzamy zamiłowanie do pływania od najmłodszych lat. Uczymy aktywnie, towarzysząc dzieciom w wodzie w początkowych etapach ich przygody z pływaniem. Przemycamy elementy nauki w formie zabawowej. Uczymy zasad bezpieczeństwa obowiązujących na pływalniach krytych oraz kąpieliskach. Udzielamy bieżącej informacji zwrotnej o postępach, a także korygujemy pojawiające się błędy, aby wyeliminować je na wczesnym etapie.

Z nami osiągniesz sukces!

Co nas wyróżnia?

Uczymy aktywnie

Jesteśmy razem z dziećmi w wodzie na początkowym etapie nauki pływania - pokazujemy ćwiczenia i technikę, korygujemy błędy, dajemy poczucie bezpieczeństwa.

Każdego traktujemy indywidualne

Jesteśmy świadomi, że każdy posiada inne predyspozycje i potrzeby, dlatego zawsze dostosowujemy proces nauczania indywidualnie do poziomu kursantów.

Przede wszystkim dobra zabawa!

Szczególną wagę przywiązujemy do atmosfery panującej podczas zajęć. Wiemy, że wszystkie dzieci lubią się bawić, dlatego przemycamy naukę w formie zabawowej!

Wiemy, jak uczyć efektywnie

Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu pływania pozwoliło nam na wypracowanie optymalnych metod nauczania, które gwarantują wysoką efektywność.

Nasi instruktorzy

Celina Czerniak

Instruktor pływania

Instruktorka pływania od 2006 roku, absolwentka Politechniki Śląskiej w Gliwicach, sędzia okręgowy pływania kl.II, współzałożycielka H2O Sport.

Sebastian Wójcik

Instruktor pływania

Instruktor pływania od 2004 roku, absolwent GWSH kierunek fizjoterapia, ratownik WOPR, sędzia okręgowy pływania kl. II, założyciel H2O Sport.